Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu Yorumlarım

garnier micellar su mavi kantaron

Micellar su olarak artık kült olmuş Bioderma Sensibio H2O'dan sonra, bu alanda en bilinen marka şüphesiz Garnier. Çeşidi hayli fazla olan bu micellar sulardan aileye en son katılan Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu L'Oreal Content Pro tarafından birkaç ay önce denemem amacıyla gönderildi.

#hoşgeldinmavi etiketiyle lanse edilen ve içeriğinde mavi kantaron çiçeği suyu bulunan bu çift fazlı micellar su, yağlı his bırakmamayı ve kontakt lens kullananlar için dahi uygunluk vaat ediyor. Kullanmadan önce iki fazın birbirine geçmesi için iyice çalkalamak gerekiyor.

garnier micellar su içerik

Öncelikle ürün vaat ettiği şekilde hassas gözlerimde hiçbir şekilde yanma, kuruluk ya da tahrişe sebep olmadı. Günlük göz makyajımda (sıradan bir far + maskara) temizleme performansı çok iyi değildi. Pamuğu gözlerimde yaklaşık 10 sn bekleterek temizlediğimde mutlaka ikinci kez üzerinden geçmem gerekti ve bu şekilde bile çoğu zaman kalıntıları fark ettim. Bunun yanında çift fazlı ürünlerin genel özelliği olarak pamuğa ne kadar fazla da döksem de pamuğu gözümde kuru gibi ve yetersiz hissettim. Az da olsa tüm çift fazlı makyaj temizleyiciler gibi yağlı bir his bırakıyor. Ben göz makyaj temizleyicilerde bu hissi hiç sevmiyorum fakat yine de bu tolere edebileceğim bir seviyedeydi.

400 ml'lik ambalajı 6 ay kullanım ömrünü sadece göz makyajı için rahatlıkla çıkarıyor ve ambalaj konusunda (kapağı vs.) bir sorun yaşamadım.

garnier micellar su

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu ile ilgili yorumlarım böyleydi. Garnier Micellar Su ailesinden sizin favoriniz hangisi?

3 yorum:

  1. seviyorum bu misel suyu ..

    YanıtlaSil
  2. Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunda Bulunup Farmasi Ailesine Sende Katılabilirsin.Farmasi Ücretsiz Üye Ol up %75 varan indirimlerden yararlanabiliyor 275tl değerindeki başlangıç paketlerini 69tl sahip olabiliyorsunuz.Üstelik her yapmış olduğunuz siparişlerde birçok hediyeye sahip olabiliyorsunuz.Her Ay güncellenen 1. ay 2. ay ve 3. ay ürünlerinle beraber 275 teşvik puan ve 500 tl teşvik puanları ile birlikte bir çok ürünüde hediye olarak alabiliyorsunuz.

    http://www.farmasibasvur.net

    Hemen Farmasi Ücretsiz Üye Olun Bu Fırsatları Kaçırmayın.Farmasi Ücretsiz Üyelik Başvurusunuzu Oluşturduğunuz anda Farmasi Temsilci Arkadaşlarımız Sizlere Destek İçin Dönüş Sağlayacaklar.

    YanıtlaSil

Instagram